Site duyuruları

Duyuru-3

Duyuru-3

yazan Gürkan DOĞAN -
Yanıt sayısı: 0

Değerli Öğrencilerimiz,

 
Üniversitemiz Senatosunun 17 Şubat 2021 tarihli toplantısında almış olduğu karar doğrultusunda, 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi bahar yarıyılında, birimler tarafından belirlenen bölüm/programların müfredatında yer alan uygulamalı dersler yüz yüze, bu belirlenen uygulamalı dersler dışındaki tüm dersler ise uzaktan eğitim ile sürdürülecektir.

Üniversitemizde 2020-2021 Akademik Yılı Bahar Yarıyılı 22 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup;

  • Önlisans ve Lisans Programlarındaki Dersler, bölümlerin belirlediği haftalık ders programı doğrultusunda, UZEP üzerinden senkron (eşzamanlı) ve asenkron (eşzamansız) yöntemler birlikte kullanılarak yürütülecektir. UZEP kullanımı ile ilgili bilgilendirmeler için tıklayınız.
  • Lisansüstü Programlarındaki Dersler, anabilim dallarının belirlediği haftalık ders programı doğrultusunda, üniversitemizin Moodle (M-Education) sistemi üzerinden senkron (eşzamanlı) ve asenkron (eşzamansız) yöntemler birlikte kullanılarak yürütülecektir. Moodle kullanımı ile ilgili bilgilendirmeler için tıklayınız.
  • Birimler bünyesinde bulunan bölümlerin haftalık ders programları, birim/ bölüm web sayfalarından duyurulacaktır.  

* Platformların kullanımı ile ilgili tüm kılavuzlara Uzaktan Eğitim Sistemi Destek Talep Ekranındaki Bilgi Bankası bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Yeni dönemin sağlıklı, verimli ve başarılı geçmesini dileriz…